E-dziennik
Historia wpisów
październik 2022
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Archiwa

WZOROWY UCZEŃ

 
zn22-wzorowy-uczen_3301

Rada Pedagogiczna

Szkoły Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Jaczowie

za osiągnięcie wysokich wyników w nauce

i 100% frekwencję postanowiła mianować

DYPLOMEM WZOROWEGO

niżej wymienionych uczniów

 

 

DYPLOMY WZOROWEGO UCZNIA OTRZYMUJĄ:

 

          Kl. I                                                          Kl. II

1. Baran Bartosz                                             1. Kogut Mateusz

2. Bochenek Magdalena                                 2. Książek Amelia

3. Borek Martyna                                             3. Cywińska Emilia

4. Buczyńska Julia                                           4. Wójcik Mateusz

5. Gwazdacz Dominika                                    5. Gruber Jakub

6. Jakubowska Hanna                                     6. Makara Stanisław

7. Krupa Aleksandra                                        7. Cieślak Nadia

8. Molka Jagoda                                              8. Pawłowska Amelia

9. Musielak Piotr                                              9. Kusz Julia

10. Mysłowska Natasza                                  10. Starzyński Michał

11. Omasta Małgorzata                                  11. Olchawa Wiktor

12. Piątek Dawid

13. Porosło Zofia

14. Tłuczek Aleks

 

Kl. III A                                                             Kl. III B

1. Biedrzycka Gabriela                                    1. Bartuś Wiktoria

2. Grzywacz Paula                                          2. Bielski Edward

3. Mońka Mateusz                                          3. Buciuto Piotr

4. Moroz Natalia                                             4. Jurdziński Patryk

5. Musiał Sebastian                                        5. Kamecki Sergiusz

6. Omasta Agata                                            6. Pawlaczyk Mikołaj

7. Śmigaj Cyprian                                           7. Pawlaczyk Aleks

8. Rakowska Katarzyna

9. Szalacha Mikołaj

10.Tłuczek Szymon

11. Wdowiak Mateusz

12. Zacharzewski Maksymilian

 

Kl. IV A                                                                   Kl. IV B

1. Walendowski Jakub                                          1. Lichwa Gabriela

2. Bachta Wiktor                                                   2. Duda Małgorzata

3. Buczyński Cezary                                             3. Matuszkiewicz Martyna

4. Popiwczuk Bartosz                                           4. Cieślak Szymon

5. Musielak Maria

6. Joniec Aleksandra

7. Kuta Aleksandra

 

Kl. V A                                                                   Kl. V B

1. Bielska Julia                                                    1. Babula Klaudia

2. Makara Antoni                                                 2. Bak Julia

3. Łojek Kinga                                                     3. Bobowska Wiktoria

4. Konopacka Patrycja                                        4. Grzechnik Aleksandra

5. Kuczyńska Julia                                              5. Żak Anna

 

ZA 100 % FREKWENCJĘ NAGRODY OTRZYMUJĄ:

 Kl. I                                                                       Kl. II

1. Bochenek Magdalena                                       1. Cieślak Nadia

2. Mazurek Marek                                                 2. Kogut Mateusz

3. Piątek Dawid                                                     3. Starzyński Michał

4. Porosło Zofia                                                     4. Wójcik Mateusz

 

Kl. III A                                                                 Kl. III B

1. Biedrzycka Gabriela                                         1. Bartuś Wiktoria

2. Traczyk Mateusz

 

Kl. IV A                                                                 Kl. IV B

1. Iwanowska Amelia                                           1. Cieślak Szymon

2. Popiwczuk Bartosz                                          2.Duda Małgorzata

 

Kl. V B

1. Grzechnik Aleksandra

2. Woźniak Patrycja

 

Kl. VI

1. Borodziuk Zuzanna

2. Niziołek Klaudia

3. Pasternak Sebastian

4. Stanaszek Sylwia

5. Olszewska Małgorzata

Wszystkim  ogromnie gratulujemy sukcesów.

Filtr tematów
Nadchodzące wydarzenia
[eventlist limit="5" end="+1 Month" ]
village naked dance hqindiantube.net girls with braces
tamana xnxx indian-fuck.mobi www.kannadasexstories.com
beena antony topindian.pro xpxx
tamilstar pornhauz.com girl friend sex
papu mob com analpornstars.info tamilpornvideos
sheena shahabadi hot indianpornfans.pro xnxxcom hd
xvideo indian tryporn.net wwxxvideo com
hot tamil mms xxxindiantv.info mallu nurse hot
b grade uncensored movie primeindianporn.pro indian porn list
voglioporno tryporno.net animal mms
sex video nangi onlyhardporn.mobi gujrati film song free download
free indian mms clip pornstarsporn.info xxx indian sexy videos
xxx marthi video xxx-tube-list.net www.antarvasan.com
sexmove.com pornwap.pro tamil sex download
free desiblog.com fuckswille.net mysore cinema